Zakupione mieszkanie jest idealne

Dowiedziałam się, że moja córka jest w ciąży. Bardzo się ucieszyłam. Wiedziałam, że Karolina z Michałem moim zięciem starają się o dziecko. Nie dopytywałam się bo wiedziałam, że jak zajdzie w ciąże to na pewno od razu się o tym dowiem. Dopytywanie czy już jest, jak idzie i tak dalej nie ma sensu a poza tym osoby starające się o dziecko stresują się jeszcze bardziej. Kiedy z mężem dowiedzieliśmy się, że zostaniemy dziadkami postanowiliśmy od razu działać. Po ślubie młodzi zamieszkali u nas w domu. Nie chcieli ale przekonaliśmy ich, że na początek to będzie dobre rozwiązanie.

Młodzi zdecydowali się na ładne mieszkanie

tanie mieszkanie w rzeszowieBędą mogli sobie po korzystać i nie będą musieli wydawać pieniędzy na wynajem. Jednak kiedy rodzina się powiększa trzeba pomyśleć o swoim gniazdku. Rodzina mojego zięcia nie jest zamożna. Michał ma dobrą pracę i sobie całkiem fajnie radzi. Poza tym jest dobry dla mojej córki i widzę, że bardzo mu na niej zależy. Postanowiliśmy z mężem kupić im tanie mieszkanie w Rzeszowie. Chcieliśmy żeby mogli sami mieszkać i sobie sami ze wszystkim radzić. My oczywiście w każdej chwili będziemy do ich dyspozycji. Z mężem prowadzimy firmę więc jesteśmy niezależni. To będzie nasz pierwszy wnuk lub wnuczka więc zrobimy wszystko dla niego o każdej porze dnia i nocy jak trzeba będzie. Pojechaliśmy z młodymi do biura nieruchomości. Agent pokazał nam kilka ofert w wybranej przez nich okolicy. Młodzi zdecydowali się na obrzeża miasta niedaleko naszego domu. To jest piękna, zielona okolica. Jest tu mnóstwo parków i sklepów. Nam dobrze się tu mieszka i nie zamierzaliśmy się nigdzie przeprowadzać. Pojechaliśmy z młodymi pooglądać kilka mieszkań. Mieliśmy swój typ ale nie chcieliśmy im nic narzucać. Na szczęście mojej córce i jej mężowi spodobało się to samo mieszkanie. Załatwiliśmy wszystkie formalności i w ciągu tygodnia młodzi się przeprowadzili. Tanie mieszkanie w Rzeszowie nie wymagało żadnego wkładu finansowego. Było po remoncie.

Sprzedający zostawiał nawet meble, które młodym się podobały. W naszym domu zrobiło się cicho ale wiedzieliśmy, że za kilka miesięcy będzie bardzo głośno i już nie mogliśmy się doczekać kiedy córka urodzi maluszka. Cieszę się, ze mogliśmy pozwolić sobie na zakup ładnego i taniego mieszkania dzieciom. Nawet nie sądziłam, że mieszkanie w obecnym czasie są w takich dobrych cenach. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się kupić mieszkanie nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Niektóre wymagały remontów i były dużo droższe od zakupione dla dzieci.