Model Vulcano 3w1

Na rynku znajdziemy wózki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, które są bardzo lekkie i niewielkie. Modele do biegania, jazdy na rowerze czy klasyczne wózki do jazdy po mieście. Jest ich taki duży wybór, że każdy rodzic znajdzie model idealny dla siebie i swojego dziecka. Różni je bardzo wiele elementów, ale łączy cel, czyli transportowanie w nich dziecka.

Co oferują wózki Bebetto Vulcano?

wózek 3w1 bebetto vulcanoSpośród kilku, czołowych producentów wózków dziecięcych, należy wymienić firmę Bebetto, która od wielu lat jest dostępna na naszym rynku. Produkuje ona wózki głębokie i spacerowe spełniające wszystkie normy unijne. Zastosowane w ich produkcji materiały są bezpieczne i wytrzymałe, więc wózki mogą służyć przez wiele lat. Firma wychodzi też naprzeciw rodzicom, którzy nie mają wiele miejsca na przechowywanie wózka, ponieważ wszystkie części są montowane na jednym stelażu, który po złożeniu zabiera bardzo mało miejsca. Wózek 3w1 Bebetto Vulcano jest najchętniej wybierany przez wielu rodziców, ponieważ posiada bogate wyposażenie i jest bardzo starannie wykonany. W zestawie znajdziemy gondolę dla malucha od urodzenia do około szóstego – siódmego miesiąca życia, spacerówkę dla starszego dziecka, które potrafi już samodzielnie siedzieć i fotelik samochodowy przeznaczony dla dziecka od urodzenia. Zakup takiego zestawu jest bardzo praktyczny, bo oszczędzamy około trzydzieści procent i mamy fotelik montowany bezpośrednio na stelażu, a nie za pomocą specjalnych adapterów. Wózek łącznie z kołami waży zaledwie niecałe dziewięć kilogramów, więc jest to bardzo dobry wynik jak na tego typu model. Dzięki temu, znacznie prościej jest rodzicom kierować wózkiem z dzieckiem i nawet zakupami. Dla osób mieszkających w mieście liczy się waga wózka, ponieważ mają tu do pokonania na każdym kroku sporo krawężników, podjazdów czy schodów. Wózek Bebetto Vulcano posiada regulowane amortyzatory, mocny hamulec nożny na środku osi tylnych kół, przednie koła z funkcją blokady jazdy na wprost czy pojemną torbę na zakupy pod wózkiem.

Mogłoby się wydawać, że niektóre dodatki są niepotrzebne, ale w trakcie użytkowania, przekonujemy się, że zostały słusznie zamontowane. W przypadku amortyzatorów, regulacja jest rzadko spotykana, ponieważ najczęściej jest ustawiona jedna twardość. Choć dla mam i dziecka, jej zmiana jest dużą różnicą w komforcie, kiedy się pokonuje równą nawierzchnię, czy ścieżkę na trawie. Wózki Bebetto z pewnością są doskonale dostosowane do zmiennych warunków jakie mają miejsce na każdym spacerze.